PENZION BĚLA | RODINNÝ PENZION V JESENÍKÁCH

LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA

LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA

Ski centrum Miroslav – Lipová Lázně
Areál disponuje třemi lyžařskými vleky a jednou dvousedačkovou lanovkou. Samozřejmostí je noční lyžování, zasněžování či Snowpark nebo lyžařská škola. Je zde možné naleznout i půjčovnu lyží, skiservis či úschovnu batožin.
více zde
Lyžařský areál Červenohorské sedlo
Tento areál je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě.  Lyžařské sjezdovky v SKI areálu mají výšku 862 až 1164 m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března.
více zde
Areál Kouty – horské centrum zábavy a sportu
Největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku najdete v Koutech nad Desnou. Areál je vybaven moderním zázemím po vzoru alpských zemí.
více zde


Lyžařský areál Ramzová

V areálu se nachází 4 sedačková lanovka  a 2 sedačková lanovka. Lanové dráhy jsou v provozu celoročně. V zimním období jsou pak dále v provozu další 3 vleky. Areál nabízí možnosti vyžití pro náročné lyžaře i začátečníky.
více zde
Skipark Filipovice
Skipark Filipovice nabízí výborné podmínky pro individuální i rodinné lyžování. Díky rozmanitosti terénu mohou být uspokojeny požadavky jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít sedačkovou lanovku. Přímo v areálu SKIPARKU se dále nachází stylová horská restaurace s terasou, půjčovna lyží a servis, lyžařská škola s dětským vlekem, wc, parkování a wifi připojení zdarma.
více zde