Galerie

BAIRNSFATHER DISTILLERY - Likérka Domašov
Přímo v Domašově můžete navštívit unikátní ruční výrobnu kvalitních alkoholických nápojů ze 100% přírodních surovin a neupravené kojenecké vody z podzemního pramene. Od roku 1992 vyrábí hlavně bylinné likéry a alkoholické nápoje s jedním jediným cílem: být nejkvalitnější, používat nejčistější líh, vodu a byliny. Produkty firmy Bairnsfather můžete po ochutnávce zakoupit přímo v likérce. 
více zde  

 

Vodní elektrárna Dlouhé Stráně 
Vodní elektrárna Dlouhé Stráně se nachází na říčce Divoká Desná v Jeseníkách. Toto rozsáhlé vodní energetické dílo se může chubit největší revezní vodní turbínou v Evropě, největším spádem v republice a největším instalovaným výkonem ve vodní elektrárně v tuzemsku. Ročně elektrárnu Dlouhé Stráně navštíví okolo padesát tisíc návštěvníků. Elektrárna je zařazena mezi 7 divů České republiky.
více zde 

 

Rychlebské stezky
Rychlebské stezky jsou trasy pro terénní cyklisty na horských kolech v okolí Černé Vody na Javornicku. V celé republice jde o největší síť trailových tratí, které jsou rozdělené podle obtížnosti. Vznikly zrekonstruováníma adaptací starých loveckých chodníků.Nejsou to trasy z bodu A do bodu B, ale je to několik propojených okruhů, které začínají i končí v Černé Vodě, kde si můžete upravená horská kola zapůjčit.

Při vyjížďce místními lesy se můžete kochat nedotčenou přírodou Rychlebských hor.  Můžete se projet pěšinami, které Vás zavedou do hlubin lesů, můžete kličkovat mezi stromy a obrovskými žulovými balvany, přejíždět suťová pole nebo kopírovat koryto horského potoka.

více zde 

 

Adrenalin  Park Česká Ves u Jeseníku
Chcete zažít aktivní dovolenou? Doporučujeme Vám Adrenalin Park, který nabízí spoustu atrakcí, např. lanové centrum, terénní čtyřkolky, paintball, lukostřelbu, horolezeckou stěnu nebo jízdu na koních.
více zde 

 

 hvezdy

 rodinne logo (__)

 

Rodinné Jeseníky - elektronický průvodce s Violou, aktuality, aktivity a spousta dalších informací.

logo jesnet

 

 

  stezky dědictví  

 

Penzion Běla v Bělé pod Pradědem hodnocení

Zpracovávám...