Lyžařská střediska

Ski centrum Miroslav - Lipová Lázně
Areál disponuje třemi lyžařskými vleky a jednou dvousedačkovou lanovkou. Samozřejmostí je noční lyžování, zasněžování či Snowpark nebo lyžařská škola. Je zde možné naleznout i půjčovnu lyží, skiservis či úschovnu batožin.
více zde


Lyžařský areál Červenohorské sedlo
Tento areál je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě.  Lyžařské sjezdovky v SKI areálu mají výšku 862 až 1164 m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března.
více zde


Areál Kouty – horské centrum zábavy a sportu
Největší skiareál na Moravě s první šestisedačkovou lanovkou v Česku najdete v Koutech nad Desnou. Areál je vybaven moderním zázemím po vzoru alpských zemí.
více zde


Lyžařský areál Ramzová

V areálu se nachází 4 sedačková lanovka  a 2 sedačková lanovka. Lanové dráhy jsou v provozu celoročně. V zimním období jsou pak dále v provozu další 3 vleky. Areál nabízí možnosti vyžití pro náročné lyžaře i začátečníky.
více zde


Skipark Filipovice
Skipark Filipovice nabízí výborné podmínky pro individuální i rodinné lyžování. Díky rozmanitosti terénu mohou být uspokojeny požadavky jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít sedačkovou lanovku. Přímo v areálu SKIPARKU se dále nachází stylová horská restaurace s terasou, půjčovna lyží a servis, lyžařská škola s dětským vlekem, wc, parkování a wifi připojení zdarma.
více zde

 

 hvezdy

 rodinne logo (__)

 

Rodinné Jeseníky - elektronický průvodce s Violou, aktuality, aktivity a spousta dalších informací.

logo jesnet

 

 

  stezky dědictví  

 

Penzion Běla v Bělé pod Pradědem hodnocení

Zpracovávám...