PENZION BĚLA | RODINNÝ PENZION V JESENÍKÁCH

Penzion

PENZION

Rodinný Penzion Běla poskytuje ubytovací služby v srdci Jeseníků, v klidné části Bělé pod Pradědem – Domašov.

Nachází se jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi se svými osmdesáti prameny a světově unikátním klimatem. Kolem penzionu se vine řeka Bělá, která patří do povodí Odry a jejíž šum dotváří atmosféru tohoto místa.

U nás se snoubí krásné ubytování s úžasnou domácí kuchyní. Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako doma.

Po rozsáhlé rekonstrukci objekt dostal podobu současného stavu s cílem nepřehlédnutelnosti a nezaměnitelnosti celého komplexu.

Součástí penzionu je útulná restaurace s kachlovými kamny a kapacitou 45 míst, která je rozšířena při vstupu o zastřešenou terasu s venkovním posezením, takže nabízí služby i volně příchozím zákazníkům, zejména cyklistům, protože kolem penzionu vede cyklistická stezka končící až v Jeseníku.

Vstup do ubytovací části je přes recepci, která je součástí přístavby a navazuje na naše vlastní parkoviště. Z recepce je také řešen vstup do wellness centra a jihozápadním směrem orientovaného uzavřeného atria s posezením pod slunečníky a obsluhou z baru v recepci, dále do rozsáhlé zahrady s volejbalovým a dětským hřištěm.

Wellness centrum v současné podobě nabízí vířivku, infra saunu se solnou a světelnou terapií, kneippovy masáže, vodní masáže nohou a vyhřívaná lehátka. Tyto služby budou ještě rozšířeny o venkovní saunu, bazén a vířivku s výhledem do zahrady.

 

Celková ubytovací kapacita penzionu je 33 lůžek s oficiální klasifikací tří hvězdiček superior zejména ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s plazmovou televizí a s připojením k internetu přes wifi.

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením přístupným z předsíňky s vestavěnými skříněmi, moderními kovovými lůžky a spolu s dřevěnými trámovými stropy a šuměním řeky Bělé vytváří téměř středomořskou atmosféru, ovšem ne s výhledem na moře, ale s jedinečným výhledem na vrcholky hor Hrubého Jeseníku.

Ubytovaným hostům je k dispozici „lyžárna“ se sušárnou lyžařských bot, úschovna kol, půjčování sportovního nářadí atd.

Na přání připravíme zahradní párty s možností využití vířivky, grilování nebo volejbalu.